Ringa (Shitet Parcela ne Ulqin)270/19

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 16:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Adresa: ULQIN
Komuna: Ferizaj
Shitet Parcela (Pllaci)ne Ulqin -Afer Plazhes te Madhe.

Parcela  Ka 3 ari dhe eshte ne Vend shume te pershtatshem.

Parcela eshte me Dokumentacion te rregullt dhe Pronar Shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim