Ringa (Shitet Toka me 7.16 ari)245/18

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 15:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Adresa: www.ringaks.com
Komuna: Ferizaj
Shitet Toka ne Rr.Gjilanit Rrugica Shukri Hoxha.

Toka ka 7.16 ari dhe eshte me infrastruktur te rregullt .

Toka ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim