Ringa (Shitet Toka ne Bibaj-Ferizaj)271/19

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 18:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Adresa
BIBAJ
Komuna
Ferizaj
Shitet Toka ne Bibaj..
Toka gjendet Mbrapa Xhamis ne Bibaj.
Toka ka 3 Rruge te Kyqjes.
Toka ka 60 Ari Totale.
Toka ka shtepi banimi afer.
Toka Ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.
Agjensioni Patundshmeris Ringa
www.merrjep.com/ringa1
Deshmoret e kombit Ferizaj
045606103
ringa1@live.de

www.ringaks.com

Agjensioni Patundshmeris Ringa
045606103
Leaflet
Në fillim