Ringa (Shitet Toka ne Brezovicë)188/16

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 18:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Komuna
Ferizaj
Shitet Toka ne Brezovice me 26 Ari.
Toka eshte 18 m rreth rruges.

Me dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Agjensioni Patundshmeris Ringa
www.merrjep.com/ringa1
Deshmoret e kombit Ferizaj
045606103
ringa1@live.de

www.ringaks.com

Agjensioni Patundshmeris Ringa
045606103
Leaflet
Në fillim