Ringa (Shitet Toka ne Brezovice)267/19

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Dje 23:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Adresa: BREZOVICE
Komuna: Ferizaj
Shitet Toka ne Brezovice..
Toka ka 3.5 ari dhe gjendet ne nje vend shume te mire.
Toka ka rrugen kryesore nga Pine Rest.
Toka ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim