Ringa (Shitet Toka ne Lagje te Re)266/19

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 19:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Adresa
Gezim Sinani
Komuna
Ferizaj
Shitet Toka ne Lagjen e Re ne Ferizaj:
Toka gjendet ne Rr.Gezim Sinani Afer Rest-Adriani.
Toka ka 4.14 ari dhe eshte rreth rruges kryesore.
Toka ka dalje ne shume rruge.
Toka ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.
Agjensioni Patundshmeris Ringa
www.merrjep.com/ringa1
Deshmoret e kombit Ferizaj
045606103
ringa1@live.de

www.ringaks.com

Agjensioni Patundshmeris Ringa
045606103
Leaflet
Në fillim