Ringa (Shitet Toka ne Lloshkobare)262/19

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 16:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

2 500 EUR

Adresa: FERIZAJ
Komuna: Ferizaj
Shitet Toka ne LLoshkobare Rrugica-Ngastra:
Toka ka 39.60 ari dhe eshte 150 metra mrenda rruges kryesore.
Toka ka Dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.comEmail: ringa1@live.deFAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa Nr kontaktues: 045 606 103.

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim