Ringa (Shitet Toka ne Magj Ferizaj Shkup)249/18

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 15:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet Toka ne Magjistrale Ferizaj Shkup afer
Rest Redonit.
Toka ka 55 Ari dhe ndahet ne Parcela.
Toka ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim