Ringa (Shitet Toka ne Rr.Braim Ademi)248/18

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 15:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Adresa: Ferizaj
Komuna: Ferizaj
Shitet Toka ne Rr.Braim Ademi Rrugica (Kadri Abazi)
Toka ka 3.55 Ari dhe eshte ne nje vend shum te mir per Banim.
Toka ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim