Ringa (Shitet Toka ne Rr,Epopeja Jezercit)268/19

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 19:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Adresa
www.ringaks.com
Komuna
Ferizaj
Shitet Toka ne Rr.Epopeja Jezercit:
Toka gjendet ne Rrugen Epopeja Jezercit Rrugica Ramadan Salihu:
Toka Ka Dalje Ne Dy Rruge Kryesore,Ne Rr.Naim Beka (Rruga Pleshines) dhe (Epopeja Jezercit).
Toka ka 8.5 Ari dhe ka Pamje te Mire.
Toka ka dokumentacion te Rregullt dhe pronar Shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.
Agjensioni Patundshmeris Ringa
www.merrjep.com/ringa1
Deshmoret e kombit Ferizaj
045606103
ringa1@live.de

www.ringaks.com

Agjensioni Patundshmeris Ringa
045606103
Leaflet
Në fillim