Ringa (Urgjent Shitet Toka ne Brezovice)269/19

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 16:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Adresa: www.ringaks.com
Për vendbanimin: Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
Ringa Shitet Toka ne Brezovice me 98 Ari:
Toka gjendet perball Qafa Resort-mbrapa Hit Villa,
Toka ka perspektive te mire dhe,Urbanizem te zhvilluar.
Toka ka Leje ndertimi per Disa Villa..
Toka ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim