Shitet toka ne Prelez

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjencioni për Patundshmëri Ekzotik 12 Sht 16:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjencioni për Patundshmëri Ekzotik
Shitet toka ne fshatin jezerc 39 900 EUR
Shitet shtepia me 5 ari oborr 110 000 EUR
Shitet banese ne Ferizaj 40 000 EUR
Shitet toka ne fshatin jezerc 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Ferizaj
Shitet toka në Prelez te.jerlive perball xhamise
Ana e djathte drejtimi per Prishtine
4 hektar ne nje vend,pronari Shqiptar
Cmimi:2000 euro Ari
Informata me te shumta ne tel.044/116-153 dhe
044/816-912
Agjencioni për Patundshmëri Ekzotik
Agjensioni për patundshmëri Ekzotik si biznes operon që nga data 20 Tetor 2019. Misioni ynë si biznes i patundshmërisë është ofrimi i ndihmës për klientat dhe siguria në atë që ne ju ofrojmë. Që nga nisja e themelimit të agjensionit ajo që ne kemi vendosur si kompani ka qenë dhe vazhdon të jetë dedikimi i punës dhe korrektësisë që duhet të kemi çdo herë ndaj një klientit. Duke u munduar të jemi gjithmonë pranë klientëve tanë. Shërbimet rreth pronave që ne i ofrojmë janë: • Shit-blerje, •Qeradhënje, •Ndërmjetsim mes pronave •Konsullta juridike Gjithashtu kompania jonë rreth shërbimeve ka bashkpunim me disa firma të ndryshme nga Shqipëria Shtëpitë, banesat, lokalet dhe tokat të cilat ne i posedojmë për shitje dhe me qera, gjenden në disa vende të ndryshme të Kosovës dhe Shqipërisë. Por shumica e pronave tona gjenden në qytetin e Ferizajit. Ndihmojmë klientat që të bëjnë zgjedhjën e duhur rreth shit-blerjeve, qeradhënjeve dhe qeramarrësve . Mundohemi ti këshillojmë klientët në lidhje me kushtet e tregut, dhe të asaj që ne mund të ju ofrojmë duke u munduar çdo herë me kushtet më të volitshme për ju. Zgjidhja është në duart e juaja. Për informacione më të hollësishme rreth punës tonë na vizitoni në zyret tona Rruga për Nerodim , Ferizaj Gjithashtu mund të na kontaktoni në numrin 044 816 912 ,po ashtu dhe në e-mail belushi_fr@hotmail.com. Agjensionin për Patundshmeri Ekzotik gjithashtu mund të na gjeni edhe online në faqen e Merrjep ku kemi të postuar shpallje rreth shërbimeve tona.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Nerodim Tregoje në hartë
044816912
https://www.facebook.com/Agjencioni-p%C3%ABr-Patundshm%C3%ABri-Ekzotik-104926844439820
Agjencioni për Patundshmëri Ekzotik
044816912
Leaflet
Agjencioni për Patundshmëri Ekzotik
Shtepite me oborr 400 000 EUR
Shiten shtepite me 12 ari oborr 400 000 EUR
Ipet banese per banim me qera 200 EUR
Shitet shtepia me 5 ari oborr 110 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione