Tokë në shitje lokacioni Ferizaj

15 000 EUR

Shitet nga: Leotrim Dje 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
*Toka ka sipërfaqe prej 50 ari apo 5000 metra katrorë , plotëson kushtet për ndërtim (Asfalt, energji elektrike , ujësjells , kanalizim).
*Adresa: Toka gjendet në Ferizaj në rrugën “Vllezrit Xhakli”afër xhamis Habib Habibi , mbrapa Eliabit të ri.
*Toka posedon dokumentacion te rregullt dhe mund te behet bartje e menjehershme tek bleresi
*Gjithashtu toka shitet edhe e ndarë në parcela.
Qmimi sipas marrëveshjes.

Kontakti:
Ipko: +38349853566
Vala: +38344657664 /
Viber/ Whatsapp :+38349853566
Viber:+38344657664


Lokacioni ne google maps:
https://www.google.com/maps/dir/42.3637888,21.1739776/42.3636807,21.1740341/@42.3636397,21.1733646,159m/data=!3m1!1e3!4m2!4m1!3e0!5m1!1e4
Leaflet
Në fillim