Publikuar: Gush 15 2022 03:36

Tokë në shitje lokacioni Ferizaj

EUR

Publikuar: Gush 15 03:36
Shikime: 2499
TOKË NË SHITJE ME SIPËRFAQE 21 ARI
Adresa : FERIZAJ RR"VLLEZRIT XHAKLI"
QMIMI: 15500 EURO ARI.
POSEDON DOKUMENTACION TE RREGULLT DHE BARTJE TE MENJEHERSHME

Kontakti:
Ipko: +38349853566
Vala: +38344657664
Viber/Whatsapp: +38349853566
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione