Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 11 2022 11:09

Vali-Shitet Toka në Jezerc te Restaurant Kataleja

Publikuar: Gush 11 11:09
Shikime: 463
Vali-Toka gjindet për rreth rruges kryesore
Vali-Toka ndodhet ngjit me Restaurant Katalejen
Vali-Toka posedon uj,rrym,kanalizim,ndriqim,mure ndarse, rrug dhe ndahet
nga 3,4,5,..... ari në porcela
Vali-Toka posedon dokomentacjon në rregull
Përshkrimi i linkut

Agjensioni i Patundshmeris Vali

Agjensioni per patundshmeri Vali ofron
▪️ Shit-blerje
▪️ Qeradhënje
▪️ Ndermjetesim
- - -
Për:
▪️ Lokale
▪️ Troje
▪️ Shtëpi
▪️ Banesa

Për më shumë informacione na kontaktoni
📞 045 843 614 & 049 109 101
📩 [email protected]

Gjithashtu mund të na vizitoni:
📍 Rr. Ismet Ramadani Nr 10, Ferizaj
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ismet Ramadani Nr 10 Tregoje në hartë

045843614

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjensioni per patundshmeri Vali ofron
▪️ Shit-blerje
▪️ Qeradhënje
▪️ Ndermjetesim
- - -
Për:
▪️ Lokale
▪️ Troje
▪️ Shtëpi
▪️ Banesa

Për më shumë informacione na kontaktoni
📞 045 843 614 & 049 109 101
📩 [email protected]

Gjithashtu mund të na vizitoni:
📍 Rr. Ismet Ramadani Nr 10, Ferizaj
Rruga Ismet Ramadani Nr 10 045843614

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione