⭕️Shitet toka me sipërfaqe 23 ari ne Fushëkosovë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HOLDING Sot 02:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë
Komuna: Fushë Kosovë
⭕️Shitet toka me sipërfaqe 23 ari ne Fushëkosovë
⭕️Hapësira ku ndodhet toka është zonë e ⭕️Administruar ,është e rregulluar me infrastrukturë (rrymë,ujë,kanalizim) si dhe ka çasje të menjëhershme në rrugën
kryesore
⭕️Poashtu ka një pozite te mire per qfaredo veprimtarie

⭕️Çmimi : 9.500 euro për ari

Për çdo informatë në lidhje me shpalljen , ju lutem kontaktoni këtë numër telefon

⭕️+37744521055
⭕️+37744595979

Per te kerkuar banesa, shtepi, troje ose ckado qe ka te beje me pronat qe ne i posedojme , ne kolonen Cfare Kerkon [ ] Shtyp HOLDING

Faleminderit per besimin tuaj !

Me respekt ,
AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI - HOLDING -
email-i agjensioniholding@gmail.com
httpsm.facebook.comagjensioniholding
tel +37744521055 &
+37744595979


Për çdo informatë në lidhje me shpalljen , ju lutem kontaktoni këtë numër telefon

??+37744521055
??+37744595979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim