1.8 hektar 500m larg rr.magj.F.kosove-Pejë

Shitet nga: Shitesi Dje 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shes truallin me sip.1.8 hektar ne fshatin Miradi e Poshtme-Fushë Kosovë. Trualli ka infrastrukturë komplete:rrugë të asfaltuar,rrymë,ujë,kanalizim, tel & internet . Trualli është i përshtatshëm për të jetuar,si dhe për shumë lloje biznesi, depo materiali,ngritjen e serrave, fermes, pemishtes, ndertimin e bazenit per rritjen e peshqëve (lumi sitnica është afër, mund te hapet pusi-bunari ne 5m thellesi del uji që nuk shterret ).Trualli gjendet përballë Ambulances së fshatit dhe Shkollës Fillore. Nga rruga magjistrale F.Kosovë -Pejë është larg rreth 500m. Nga Prishtina është larg 10km. Përkthimi bëhet menjëherë,sepse prona gjithmone ka qenë e jona. Kompenzimi mund te bëhet me para te gatshme, ose pare dhe nje pjese me Banesa në Prishtine ose Fushë Kosovë. Çmimi eshte i negociushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim