Agjencioni "RIGAFLO" kërkomë bashkpunim në shitble

0 EUR

Shitet nga: Giza Sot 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Agjencioni ⭕RIGAFLO⭕ kërkon bashkpunim ne shit'blerje ndermjetsime dhe në marrveshjen per parcella të ndertimit të lart dhe tokav per biznese apo me qera ju mirpresim.
Leaflet
Në fillim