NDRROJM TRUALLIN ME BANES

Shitet nga: Avdo 05 Tet 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Fushë Kosovë
SHITET Ndrrohet Trulli 5 ari ne Fush Kosov Trrulli gjendet 500m Mbi prrug Lagjja Nakarad Bejm Dhe ndrrim dhe me banes me marrveshje qmimii truallit eshte 4500 evro per ari
+33645817135
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim