Shes 21 ari dhe 6 ari truall

2 500 EUR

Shitet nga: Merita 11 Sht 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes 21 ari 24m2 truall ne Fushe Kosove afer lumit Sitnica 2, 500 euro

Leaflet
Në fillim