Shes 6.50ari trual per banim

1 800 EUR

Shitet nga: Albert 02 Korr 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Shes 6.50ari tok per banim toka gje det 3km nga fush kosova dhe 3km nga airoporti i prishtines posedon 3rrug hyrse dalse posedon rrym ujsjelles kanalizim rrjet postes shkolla marketi afer toka ka air te paster dhe eshte vend i qet per banim perkthimi behet menjeher per me shum 044302074 viber +37744302074 qmimi 1800e ari marr kompenzim vetur ose traktor deri 2000e toka gjendet bardh te madh ju mirpresim
Leaflet
Në fillim