shes 60ari tok truall

1 200 EUR

Shitet nga: mehdi 10 Tet 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
shes parcellen prej 60 ari ,endaje ne parcela dhe baj ndrrim me banes ne fushe kosove 1200 euro ari.
Leaflet
Në fillim