Shiten 12 Ari truall ne Fushe Kosove

Shitet nga: Naim Zogaj 06 Tet 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr.Fadil Hoxha Fush Kosov
Sipërfaqe: 1200 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Fushë Kosovë
Shitetn 12 ari truall ne Rr. Fadil Hoxha.
Toka ka infrastrukturen komplete,
rruga e asfaltuar,kanalizim,uje dhe kabllovik
Çmimi: sipas marrveshjes parcella mund edhe te ndahet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim