SHITEN 2 ARI NË BRESJE NDRRIM EDHE ME BANES

Shitet nga: Giza 04 Tet 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 200 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten 2 ari troll ne bresje afer lagjes se doktorrve nderrim i mundshem edhe me banes qmimi me marrveshje .shtojm edhe pare diqka.
Trolli e ka pusin e hapur ka ujsjells kanalizim rrug të asfaltuar osht nje lagje shum e mir dhe e qet rruga per te trolli te servis volvo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim