Shiten 2 hek. tokë në Magjistralen Prishtinë-Pejë

0 EUR

Shitet nga: Dardan Shabani 25 Maj 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Toka gjendet në fsh. Sllatinë e Madhe, afër mullirit dhe pompës ExFis (kahja Pejë-Pr), me qasje 32m gjerësi në magjistrale. Eshte e pershtatshme per troje, ndertim, biznes etj. Kyçje ne sistem të energjisë elektrike, kanalizim dhe ujësjellës. Përkthimi në pronësi kryhet me lehtësi.
Dardan Shabani
044 234 770
Leaflet
Në fillim