Shiten 2 Hektar e 20Ari Tok tek Zona Industriale

Shitet nga: Privat Dje 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Miradi e Eperme
Sipërfaqe: 2200 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten 2Hektar e 20 ari tok ne miradi e eperme(dobrev)ne zonen industriale 100m afer Terminalit Doganor dhe Z mobile eshte e pershatshme per fabrik ose ndonje biznes tjeter per me shum 044 465 341
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim