Shiten 27ari toke ne zonen industriale

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: realestate bstarcenter Dje 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Adresa: zona industriale
Sipërfaqe: 2700 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten 27ari toke ne zonen industriale Miradi e Poshtme
Toka eshte mrapa depove te Petroll Company,eshte e pershtatshme per depo,mini fabrik dhe shume lami tjera
Qmimi 5000 euro ari me mundesi negocimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim