Shiten 28.5 ari truall ne Qendren e Biznesit

0 EUR

Shitet nga: Agjensioni "Vlera" 17 Sht 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kodi 0333

Shiten 28.5 ari trualli në qendrën ekonomike dhe biznesit në Fushë Kosovë. Trualli gjindet afër Jumbo, Wikiki, Neptun dhe AAB. Trualli ka fletën poseduese, përkthimi i mënjeherëshëm tek Noteri.

383 45 251 251
Agjensioni "Vlera"
045-251-251
Në fillim