Shiten 30 ari toke ne Fushe Kosove

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: realestate bstarcenter Dje 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Adresa: Ymer Sfarca
Sipërfaqe: 3000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten 30 ari toke ne Fushe Kosove.
Toka gjindet mrapa stacionit hekurudhor.
Toka ka infrastukturen komplet.
Rrugen 6 metra,uje,rryme, dhe kanalizim.
Shitet komplet nuk ndahet.
Qmimi 6000 euro ari i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim