Shiten 33 arri truall te universiteti AAB te JUMBO

7 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DELTA Patundshmeri Dje 23:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet per Shitje Banesa 75m2 ne Rr. Ndue Perlleshi ! DELTA 55 000 EUR
Ofrohet me qira Banesa 70m2 perball Royal Mallit ! DELTA 265 EUR
Banes me qira 2+1 te RoyalMall !DELTA 250 EUR
Shitet banesa 58m2 ne Arberi!DELTA 950 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Ofrohet Toka ne shitje ne "Fushe-Kosove"afer qendrave tregtare "Jumbo,Lc Waikiki"perkatesisht tek universiteti "AAB"📍 me gjithesej 33 ari truall.
Gjendet ne vend shum te pershtatshem me infrastrukture te kompletuar, uje rryme kanalizim. Me dokumentacion te rregullt.Mund te ndahet edhe ne parcele me te vogel.
Çmimi 7500€ per ari(vetem me para te gatshme jo kompenzim).
Kontakti:
049 455 711,
044 556 777,
048 556 777,
049 157 113
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38349157113
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
  Online
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet Banesa Ne Shitje  59m2 Ne Lagjjen Mati1!DELTA 820 EUR
Ofrohet lokali 50m2 me qira ne Qender !DELTA 500 EUR
Ofrohet banesa ne shitje 150m2 ne Aktash !DELTA 0 EUR
Lokal me qira 101m2 ne Mati 1 !DELTA 450 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione