Shiten 4 ari toke ne Fushe Kosove

Shitet nga: Nuhi Mexhuani Dje 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Adresa: Pajazit Islami
Sipërfaqe: 400 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten 4 ari tok ne Nakarad.
-Infrastuktura komplete uje,rryme,kanalizim,dhe leje-
ndertimi.
-Qmimi- 8000 euro ari me mundesi negocimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim