Shiten 4 ari toke ne Fushe Kosove

Shitet nga: realestate bstarcenter Dje 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Adresa: Pajazit Islami
Sipërfaqe: 400 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Fushë Kosovë
Shitetn 4 ari toke ne Rr. Pajazit Islami.
Toka ka infrastrukturen komplete,
rruga e asfaltuar,kanalizim,uje dhe kabllovik
Çmimi: 8 000 EUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim