Shiten 5ari truall ne Butofc

Shitet nga: Fadil Dje 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Bunar, Temel per shtepi
Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten 5 ari truall ne Butofc Prishtine
Rruga e asfalltuar kolovice, germi 40metra larg parcelles
Parcella posedon Rrymen, Bunar, nje pamjr fantastike, si dhe nje temel per shtepi
per me shum info : 044265061, 049155180
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim