Shiten 75 ari Miradi e Ep.300m-Qumshtorja Bylmeti

Shitet nga: Shitesi 14 Tet 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Miradi e Eperme
Sipërfaqe: 7500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten 75 ari truall ne fshatin Miradi e Eperme, komuna e Fush e Kosoves. trualli ka infrastrukture komplete: rryme, uje, kanalizim, rruge te asfaltuar, tel&internet. Truali ka dalje ne dy rruge te fshatit dhe eshte larg nga Qumeshtorja Bylmeti rreth 300m. Perkthimi behet menjehere sepse prona gjithmone ka qene e jona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim