SHITEN DY PARCELLA

0 EUR

Shitet nga: Fadil 24 Qer 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shiten dy parcela ne Fshatin Batush, Komuna e Fushë - Kosovës
Njëra parcele ka sipërfaqe 31 ari, ndërsa tjetra 13 ari
Toka ka pozitë të mire, me dalje ne rrugën e asfaltuare, dhe dokumentacion te regull
Çmimi sipas marrëveshjes.
Leaflet
Në fillim