SHITEN DY PARCELLA

Shitet nga: Fadil Dje 07:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shiten dy parcela ne Fshatin Batush, Komuna e Fushë - Kosovës
Njëra parcele ka sipërfaqe 31 ari, ndërsa tjetra 13 ari
Toka ka pozitë të mire, me dalje ne rrugën e asfaltuare, dhe dokumentacion te regull
Çmimi sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim