Shitet parcella ne F. Kosove S= 1.03 ha

Shitet nga: AKS Agency 12 Tet 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 10300 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet parcella ne lokacionin livadhet e bresjes prane rruges nacionale Prishtine Peje buze nenkalimit hekurudhore afer Hib petroll.
Parcella ndodhet ne mesin e shume bizneseve dhe ka qasje te mire ne rrugen naciinale.
Bartja behet menjehere me arritjen e marrveshjes mes paleve.
Qmimi 5800 eu/ari
Per me teper na kontaktoni ne:
Nr. Tel: +383 45 903 902
E-mai: aks-agency@gmail.com
Ose. nsh.aksagency@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim