Publikuar: Tet 08 2018 08:32

SHITET TOKA ME LOKAL TE AIROPORTI

Publikuar: Tet 08 08:32
Shikime: 125
Toka shume e pershtatshme ne Sllatine te Madhe, Fushe Kosove, vend strategjik per biznes!
Toka shitet e tera ose gjysma,

Afer Aeroportit Internacional Prishtina, dhe ne rrugen kryesore Prishtine-Peje dhe Prishtine-Prizren segmenti i rruges M-9, 9 km Larg Prishtines!

Objekti gjendet ne mes te 2 mbikalimeve te Airoporitit, dhe afer mbikalimit te kembesorve, elemente te cilat e bejne vend shume strategjike.

Momentalisht objekti qe eshte aty eshte coffe shop.

Ky objekt per shkak te pozites strategjike, eshte shume i pershtatshem per te gjitha llojet e bizenseve.
Ka rrym, 2 bunar, kanalizim, lidhje telefonike.
Toke, Toka, Tokë, Prone, Prona, Shitet, Objekti, Objekt, Sllatin, shitet toka, toka ne shitje, Gjakove, Kline, Ferizaj, tok sllatin tokë.


-------------------------------------------------


Tags: iphone samsung sony playstation ps3 ps4 htc compac hp llaptop pc acer dell s6 s6 edge s7 s3 s4 mini skuter TAGS: aster astra golf 2 3 4 5 mercedes 190 220 140 160 170 vektra vekter vectra lupo polo fiat punto bmw passat corsa kors limuzin karavan bmw 316 318 320 323 325 520 525 bmw 525 mercedes bmw 530 535 bmw 730 735 740 750 golf 1 2 3 4 5 bmw x5 fiat tipo fiat punto caddy vw caddy opel combo opel corsa Lupo Polo Passat 1 2 3 4 5 4 motion golf 4 tdi Mercedes Cdi e220 e250 e270 e300 e320 ML plin/benzin mercedes plin c220 c240 c270 c300 Mercedes coupe cabriolet bmw 320 disel bmw 525 mercedes 190 200 230 240 250 300 260 350 mercedes 250 bmw 520 bmw 5 7 3 gti tdi passat karavan omega ford escort mercedes plin ML CDI DTI SFI E KIA sdi tdi caddy combo vw caddy polo 1.4 seat ibiza hummer toyota peugeot 206 406 408 alfa alfa rome bmw 524 bmw 520 Galaxy Note ll s3 s2 Htc wildfire xl desire windows android apple mac book nokia motorola sonyericsson 8MP 16GB 8GB 32GB 64GB 4 4S 3g 3gs 5 full unlock rruga Rr. 4.0.1 N9 x5 x6 bmw audi vw golf ford mercedes merzedes fiat punto tipo sony ndertim banim ashensor restoran karrika tavolina afarizem biznes business gjermania austria usa amerika spanja italia franca vushtrri prishtine vendbanime afer shkolla shkolles inventar textil moda stili prishtina lokacioni i pershtatshem KADET, BMW X3, BMW X5, BMW X6, BLACK BERRY, IPHONE, IPAD, MOTOROLA, SONYERICSSON,VW, SONY, LCD, PLASMA TV, LLAPTOP, APARAT, USB, FOTOAPARAT, MOBILJE,Note, TEXTIL, MODA, FASHION, SHES, BLEJ, KERKOJ, MARR, QIRA, Objekt, SAMSUNG,Galaxy, LLAPTOP, IPHONE, IPAD, APARAT, KAFE, FOTO, AUTO, VETURA, OPEL, ASTRA, JEEP, ORA, SPORT, SELEKTRONIK,


nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione