⭕️Shitet toka me sipërfaqe 23 ari ne Fushëkosovë

9 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: HOLDING Sot 18:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
⭕Shitet Banesa 94m2 ne Lagjen Kalabria ⭕ 0 EUR
⭕Shitet banesa 116.4m2 afër Pallatit te Drejtësis⭕ 950 EUR
⭕Shitet shtepia 100m2 mbrapa Kazermes Adem Jashari 120 000 EUR
⭕Shitet shtëpia 167.5 m2 në Veternik Swiss Vilage⭕ 200 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
⭕️Shitet toka me sipërfaqe 23 ari ne Fushëkosovë
⭕️Hapësira ku ndodhet toka është zonë e ⭕️Administruar ,është e rregulluar me infrastrukturë (rrymë,ujë,kanalizim) si dhe ka çasje të menjëhershme në rrugën
kryesore
⭕️Poashtu ka një pozite te mire per qfaredo veprimtarie

⭕️Çmimi : 9.500 euro për ari

Për çdo informatë në lidhje me shpalljen , ju lutem kontaktoni këtë numër telefon

⭕️+37744521055
⭕️+37744595979

Per te kerkuar banesa, shtepi, troje ose ckado qe ka te beje me pronat qe ne i posedojme , ne kolonen Cfare Kerkon [ ] Shtyp HOLDING

Faleminderit per besimin tuaj !

Me respekt ,
AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI - HOLDING -
email-i agjensioniholding@gmail.com
httpsm.facebook.comagjensioniholding
tel +37744521055 &
+37744595979


Për çdo informatë në lidhje me shpalljen , ju lutem kontaktoni këtë numër telefon

??+37744521055
??+37744595979
HOLDING
Ne jemi agjensioni kontraktues për patundshmëri i cili ofron: Shitblejre Qiramarrje Qiradhënie Ndërmjetësime etj,
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prishtine Tregoje në hartë
044521055
HOLDING
  Online
044521055
Leaflet
⭕️Shitet Banesa  74m2 në Tokbashqe 850 EUR
⭕Lëshohet me qira objekti 900m² në FushëKosovë. 3 500 EUR
⭕Shiten banesat  në Fushekosove Kompleksi Eliza ⭕ 450 EUR
⭕️Lëshojmë Banesën me qira 120m2 për zyre te 4 llu 450 EUR
Në fillim