Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 08 2022 03:16

Shitet Toka Uglar

Publikuar: Gush 08 03:16
Shikime: 842
Përshkrimi i tokës në Uglare.

- Toka ka madhësi 32 ari. Gjerësia rreth 18m (dalje në rrugë) dhe gjatësia rreth 177m.

- Gjendet në fshatin Uglare, rreth 1 km largësi nga Fushë Kosova, Universiteti AAB, Bau Market.

- Ka rrugë zyrtare me kadastër. Ka qasje në rrugë të asfaltuar distance rreth 80 metra është pa asfalt.

- Ka dokumentacion të rregullt.

Çmimi: 6700 Euro/ari
Kodi i shpalljes:

Agjencioni Dardania
Kontakt: +38344969750 (viber&whatsapp)
[email protected]
www.agjencionidardania.com
Përshkrimi i linkut

Agjencioni Dardania

Kompani qe bën ndërmjetësim për shitblerjen/qiradhënien e tokave, shtepive, banesave etj.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Kompani qe bën ndërmjetësim për shitblerjen/qiradhënien e tokave, shtepive, banesave etj.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione