SHITET TOKE, IDEAL PËR BIZNIS, NDERTIM DHE BANIM

Shitet nga: Fadil Dje 07:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shiten 57 ari,
Taka gjendet ne një vende shume te përshtatshëm. Afërsia me Autostradën, Magjistralen Fushë-Kosovë-Peje, terminalin dhe bizneset tjera e bëjnë nje vend shume ideal per biznes dhe banim. Shih foto.

komunikimi ne viber dhe email
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim