SHITET TOKE, IDEAL PËR BIZNIS, NDERTIM DHE BANIM

0 EUR

Shitet nga: Fadil 18 Sht 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik

Shiten 57 ari,
Taka gjendet ne afersi te Terminalit ( Fshati Miradi e Eperme) ne një vende shume te përshtatshëm. Afërsia me Autostradën, Magjistralen Fushë-Kosovë-Peje, terminalin dhe bizneset tjera e bëjnë nje vend shume ideal per biznes dhe banim. Shih foto.

komunikimi ne viber dhe email

Leaflet
Në fillim