Toka ne Sllatine te Madhe

3 900 EUR

Shitet nga: Arbnor 12 Tet 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shiten 39 Ari Toke ne Sllatine te Madhe , ka hyrje direkte ne magjistralen Prishtin-Pej, Gjersia eshte afer 17m,

Kontakti dhe ne Viber /
Leaflet
Në fillim