Toke ne Fushe Kosove

Shitet nga: Jeton 03 Tet 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

443 EUR

Adresa: Fushe Kosove, Bresje, Nr.123
Sipërfaqe: 350 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Toka ne Fushe Kosove, Rruga e Pejes – Bresje, rruge kryesore perball Petrol Company
Pozicion gjeografik qe lidhe me te gjitha rruget e Kosoves, ne te ka te ndërtuar nje shtepi si dhe lokal
Renditja e shtepise:
Kati 1 : Dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banje, shpajz.
Kati 2: Tri dhoma gjumi, sallon, banje, dy ballkon.
Toka posedon 350m2 sipërfaqe ku 14m ka shtrirje ne rrugen kryesore.
Lokal: 70m2 (me parking)
DOKUMENTACION I RREGULLT DHE PERKTHIMI I MENJEHERSHEM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim