TOKE NE SHITJE PREJ 180ari dhe 200ari, FUSHEKO

Shitet nga: Prona PLUS Dje 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 20000 m2
Komuna: Fushë Kosovë
TOKE NE SHITJE PREJ 180ari dhe 200ari, FUSHEKOSOVE - ne fsh - MIRADI E ULET

LOKACIONI: 8 km LARG PRISHTINES. SIPERFAQJA -180ari dhe 200ari

Prona PLUS +383/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim