Toke prej 40 ari në Bresje afer autoudhes së re

Shitet nga: rifat dervisholli Dje 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 420 EUR   4 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
shiten apo ndërrohen me banesa 40 ari tokë afer autostrades, parcela ka dokumentacion të rregullt dhe është në emrin tim. Po ashtu ka edhe rrugen e cila është afer rrethojes së autoudhes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim