TROJE NE SHITJE

Shitet nga: QH Dje 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shiten Trojet me qasje ne rrugen Krysore Prishtine-Peje dhe Prishtine-Prizren.
Munden me u perdor per qellime te dryshme biznesi, Depo, Lokale, Rent hapsira, Shtepi etj.
Parcellat gjenden ne vend fatastik, afer shkolles , statcionit, furres etj.
TROLL TRULL TRUALL TOKE PARCELL PRCELLA ME QERA DEPO SHPI SHTEPI SHPIJA

Trojet gjenden ne Sllatine, Fushe Kosove, afer airoportit, 6 KM larg Fushe Kosoves, dhe 12 KM larg Prishtines
trull sllatin truall troll
Toke, Toka, Tokë, Prone, Prona, Shitet, Objekti, Objekt, Sllatin, shitet toka, toka ne shitje, Gjakove, Kline, Ferizaj, tok sllatin tokë, trull, troje toka banim shpija shpi

Tags: iphone samsung sony playstation ps3 ps4 htc compac hp llaptop pc acer dell s6 s6 edge s7 s3 s4 mini skuter TAGS: aster astra golf 2 3 4 5 mercedes 190 220 140 160 170 vektra vekter vectra lupo polo fiat punto bmw passat corsa kors limuzin karavan bmw 316 318 320 323 325 520 525 bmw 525 mercedes bmw 530 535 bmw 730 735 740 750 golf 1 2 3 4 5 bmw x5 fiat tipo fiat punto caddy vw caddy opel combo opel corsa Lupo Polo Passat 1 2 3 4 5 4 motion golf 4 tdi Mercedes Cdi e220 e250 e270 e300 e320 ML plin/benzin mercedes plin c220 c240 c270 c300 Mercedes coupe cabriolet bmw 320 disel bmw 525 mercedes 190 200 230 240 250 300 260 350 mercedes 250 bmw 520 bmw 5 7 3 gti tdi passat karavan omega ford escort mercedes plin ML CDI DTI SFI E KIA sdi tdi caddy combo vw caddy polo 1.4 seat ibiza hummer toyota peugeot 206 406 408 alfa alfa rome bmw 524 bmw 520 Galaxy Note ll s3 s2 Htc wildfire xl desire windows android apple mac book nokia motorola sonyericsson 8MP 16GB 8GB 32GB 64GB 4 4S 3g 3gs 5 full unlock rruga Rr. 4.0.1 N9 x5 x6 bmw audi vw golf ford mercedes merzedes fiat punto tipo sony ndertim banim ashensor restoran karrika tavolina afarizem biznes business gjermania austria usa amerika spanja italia franca vushtrri prishtine vendbanime afer shkolla shkolles inventar textil moda stili prishtina lokacioni i pershtatshem KADET, BMW X3, BMW X5, BMW X6, BLACK BERRY, IPHONE, IPAD, MOTOROLA, SONYERICSSON,VW, SONY, LCD, PLASMA TV, LLAPTOP, APARAT, USB, FOTOAPARAT, MOBILJE,Note, TEXTIL, MODA, FASHION, SHES, BLEJ, KERKOJ, MARR, QIRA, Objekt, SAMSUNG,Galaxy, LLAPTOP, IPHONE, IPAD, APARAT, KAFE, FOTO, AUTO, VETURA, OPEL, ASTRA, JEEP, ORA, SPORT, SELEKTRONIK,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim