Truall prej 60 ari ne Fushe Kosove

1 200 EUR

Shitet nga: mehdi 10 Tet 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
shes parcelen prej 60 ari e ndaj ne parcela dhe e bej ndrrim me banes ne fushe kosove cmimi 1200 euro ari .
Leaflet
Në fillim