VENDI PERFEKT PER TE BANUAR!!!!

0 EUR

10 000 EUR

Shitet nga: Familja Bardhi 03 Mar 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
A jeni shume vellezer? Ju duhet toke per te ndertuar shtepi? Nese i pergjigjeni ketyre pytjeve me PO atehere mos kerkoni me tutje sepse e keni gjetur vendin e duhur per te bere kete gje!
Parcelat gjinden krahas me sallen e sporteve "Shani Nushi" ne Gjakove! 5 minuta nga shkollat, 7 minuta nga qendra. VEND PERFEKT PER TE BANUAR DHE RRITUR FAMILJE TE SHENDOSH.

Kontakt edhe ne Viber: +37744134220; +38649386940

Familja Bardhi
044-134220
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione