Parcelat ne Brekoc(7ari)

Shitet nga: xxxx 12 Tet 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shiten parcelat ne komunen e Gjakoves / Brekoc , jan te pershtatshme per qdo gje , toka esht shum e mir , ne skej te asfalltit , kanalizim , energji elektrike , uj dhe po ashtu ka edhe shkollen dhe ambulanten afer.Njeri parcel 3.70m2 dhe tjetri 3.60m2 , presim bleres serioz !!
Leaflet
Në fillim