5 ARI NE PASJAK, POZITA PERFEKTE

39 000 EUR

Shitet nga: Arber 10 Tet 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shiten 5 ari ne pasjak, ne nje pozite shum te bukur per shtepi ose per vill, ka qasje ne rruge dhe gjithashtu ka qasje ne rryme, uje, kanalizim. gjithashtu rruga qe kalon ngjitur tokes eshte ne plan qe te shtrohet asfalt ne te ardhmen.

QMIMI I DISKUTUESHEM, ME MARRVESHJE.
Leaflet
Në fillim